Rádi bychom Vás informovali, že nově můžete podpořit program Péče o přeživší holocaust také prostřednictvím dárcovských SMS zpráv!

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší chanukové benefice! Byli jste skvělí! Děkujeme našim úžasným dobrovolníkům, kolegům, všem dárcům a panu vrchnímu zemskému rabínovi Sidonovi.

V pondělí 26. 11. 2018 správní rada NFOH schválila projekty 18. grantového kola realizované v roce 2019.

Přejeme vám veselou chanuku, chanuka sameach! A těšíme se s některými z vás na viděnou ve čtvrtek na chanukové benefici, kdy společně zapálíme 5. chanukové světlo.

#GivingTuesday I Židovská obec v Teplicích nabízí svým členům, zejména přeživším šoa, potřebnou péči.

Srdečně Vás zveme na náš tradiční benefiční koncert, letos již podruhé spojen s oslavou chanuky! Výtěžkem benefice bude financována péče o přeživší holocaust. Vstupné je dobrovolné, je však třeba se předem registrovat na adlerova@fondholocaust.cz či 224 261 573. Přijďte s námi slavit i přispět na dobrou věc! Těšíme se na Vás. Nina, Andrea, Gafna a Marta

Spolek Ulpan Teplice si Vás dovoluje pozvat na 8. ročník festivalu Teplický cimes – DNY ŽIDOVSKÉ KULTURY a především na slavnostní zahájení 7.

Orchestr Šarbilach Vás zve v úterý 23. 10. 2018 na koncert tradiční židovské hudby, který se bude konat v Památníku Ticha - nádraží Bubny a dále koncert s křtem CD v pátek 9. 11.

Kulturní spolek Rašelina ve spolupráci s Památníkem Hartmanice Vás zve na pravidelné promítání filmů v Horské synagoze v Hartmanicích, tentokráte je pro Vás připraven A pátý jezdec je strach.

Včera jsme uspořádali pro sociální pracovníky a pečovatele židovských organizací seminář s arteterapeutem a specialistou Moshe Tellerem z Jewish Care, Centra pro přeživší holocaust v Londýně.

Stránky

Přihlásit se k odběru Zdroj pro titulní stránku