Pozvání do Hartmanic

V úterý 13. března jsme vyrazili, v rámci našich návštěv podpořených projektů, do Hartmanic. Zde jsme se setkali s paní Evou Huikari, která koordinuje program a aktivity v tamní Horské synagoze. Již za tři týdny se synagoga otevře návštěvníkům.

A New FHV Team Member

We would like to announce a change in our team. In January 2018, Ester Karasová, our financial manager, left for maternity leave. Ester had worked for us for 5 years. We would love to thank her for excellent collaboration and wish her all the best! :-* Ester was replaced by a new financial manager, Nina Adlerová. Welcome to our team, Nina! We are happy to have you on board! The picture shows all our team – from left: Nina Adlerová, Ester Karasová, Marta Malá, Tereza Gafna Váňová and Andrea Fictumová.

Nová posila týmu NFOH

Rádi bychom Vám oznámili, že se náš tým proměnil. V lednu odešla na mateřskou dovolenou naše finanční manažerka Ester Karasová. Ester pro nás pracovala krásných 5 let. Ester, děkujeme za skvělou spolupráci a přejeme dál jen nejlepší! :-* Naší novou finanční manažerkou se stala Nina Adlerová. Nino, vítej a těšíme se! Na fotografii jsme všechny – zleva Nina Adlerová, Ester Karasová, Marta Malá, Tereza Gafna Váňová a Andrea Fictumová.

Každým nákupem na internetu nám teď můžete pomoci

Nakupujete na internetu? Zapojili jsme se do projektu GIVT, který spolupracuje s více než 800 e-shopy jako je například ZOOT, Tchibo, Mall, Notino či Booking. Každým nákupem na internetu nám teď můžete pomoci – a nezaplatíte při tom nic navíc! Stačí navštívit stránku www.givt.cz, zvolit si Váš oblíbený e-shop a naši organizaci, kliknout na „Zahájit nákup“ a dále nakupovat, jak jste zvyklí. Mrkněte na tohle krátké video, které Vám vysvětlí, jak to funguje! http://bit.ly/Jaktofunguje. Děkujeme za Vaši podporu!

Stránky

Přihlásit se k odběru NFOH RSS