Děkujeme!

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší chanukové benefice! Byli jste skvělí! Děkujeme našim úžasným dobrovolníkům, kolegům, všem dárcům a panu vrchnímu zemskému rabínovi Sidonovi.

Chanuka sameach!

Přejeme vám veselou chanuku, chanuka sameach! A těšíme se s některými z vás na viděnou ve čtvrtek na chanukové benefici, kdy společně zapálíme 5. chanukové světlo.

Chanuková benefice

Srdečně Vás zveme na náš tradiční benefiční koncert, letos již podruhé spojen s oslavou chanuky! Výtěžkem benefice bude financována péče o přeživší holocaust. Vstupné je dobrovolné, je však třeba se předem registrovat na adlerova@fondholocaust.cz či 224 261 573. Přijďte s námi slavit i přispět na dobrou věc! Těšíme se na Vás. Nina, Andrea, Gafna a Marta

Teplický cimes 2018

Spolek Ulpan Teplice si Vás dovoluje pozvat na 8. ročník festivalu Teplický cimes – DNY ŽIDOVSKÉ KULTURY a především na slavnostní zahájení 7. listopadu ve Velkém sále Krušnohorského divadla od 19.00 hod.

Orchesrt Šarbilach zve...

Orchestr Šarbilach Vás zve v úterý 23. 10. 2018 na koncert tradiční židovské hudby, který se bude konat v Památníku Ticha - nádraží Bubny a dále koncert s křtem CD v pátek 9. 11. od 18:00 v Kulturním domě v Terezíně.

Stránky

Přihlásit se k odběru NFOH RSS