POLIN 2018

Jménem spolku Polin Vás zveme ve dnech 15. - 17. 6. 2018 do Polné na II. ročník festivalu POLIN. Více o programu najdete v příloze.

JudaFest 2018

Česká unie židovské mládeže Vás zve 3. června 2018 od 12 - 18h na další ročník veletrhu židovských organizací, který se koná na nám. Míru v Praze.

Říčanské kameny zmizelých

Zveme Vás na dvě akce v rámci námi podpořeného projektu Říčanské kameny zmizelých, který připravilo město Říčany. Dne 30. 5. 2018 se od 17h bude konat koncert a zahájení výstavy Holocaust dětskýma očima v Kulturním centru Labuť a dále 7. 6.

Mechanchim IV.

Last week in April we organised 6th year of Mechanchim seminar – a seminar for teachers and lecturers in Jewish education. It was a two-day seminar. The first day was lead by Shelley Kedar, a Founding Director at The Shlichut Institute, The Jewish Agency for Israel.

Zemřel Olda Látal

Se zármutkem v srdci sdělujeme, že v pondělí 30. dubna 2018 zemřel náhle dlouholetý předseda Židovské obce v Teplicích pan Oldřich Látal. Jeho odchodem jsme všichni zasaženi. Přejeme jeho rodině a blízkým spolupracovníkům upřímnou soustrast. Nechť je jeho duše přijata do svazku živých.

Mechanchim VI.

V posledním dubnovém týdnu jsme uspořádali 6. ročník semináře Mechanchim pro učitele a pro pracovníky v židovském vzdělávání. Seminář byl dvoudenní. První den vedla díly Shelley Kedar, koordinátorka šlichim vysílaných Sochnutem do diasporních vzdělávacích institucí.

Stránky

Přihlásit se k odběru NFOH RSS